آسان ترین دانشگاه ها برای اپلای در آلمان

آسان ترین دانشگاه ها برای اپلای

آسان ترین دانشگاه ها برای اپلای در آلمان

آسان ترین دانشگاه ها برای اپلای در آلمان به صورت کامل در ادامه برای شما عزیزان قرار داده شده اند. جای تعجب نیست که چرا دانشجویان بین المللی به تدریج برای رویاهای خود در خارج از کشور، آلمان را انتخاب میکنند. شهریه های مقرون به صرفه را کنار بگذارید، دانشجویانی که از کشورهای خارجی آمده اند این فرصت را دارند به زبان انگلیسی تحصیل کنند. علاوه بر این، تعدادی از دانشگاه ها در آلمان با نرخ پذیرش بالا وجود دارد. این امر باعث می شود روند پذیرش برای دانشجویان بین المللی آسانتر شود. ما در MRG برخی از ساده ترین دانشگاه ها برای ورود به آلمان را فهرست کرده ایم تا بتوانید بررسی کنید که آیا علایق شما با آنچه این دانشگاه ها برای شما در نظر دارند مطابقت دارد یا خیر.

دانشگاه بین المللی شیلر

"<yoastmark

دانشگاه بین المللی شیلر که در سال 1964 تأسیس شد، با هدف ارائه تجربه آموزشی به دانشجویان بین المللی تأسیس شد. هدف این مسسه فراهم آوردن محیط آموزشی جهانی شده برای دانشجویان است و دیدگاه های دانشجویان بین المللی را تا حد زیادی در این چشم انداز سهیم می داند. 4 پردیس این موسسه وجود دارد: پاریس، تمپا، مادرید و هایدلبرگ. با پذیرش 100درصدی، این دانشگاه یکی از ساده ترین دانشگاه ها برای ورود به آلمان محسوب می شود.

برخی از رشته های محبوب ارائه شده توسط دانشگاه عبارتند از:
تجارت بین المللی
روابط بین المللی
مدیریت مهمان نوازی و گردشگری
پرستاری

چگونه درخواست شود:
اگر به دنبال اخذ پذیرش در این دانشگاه هستید، فقط می توانید این کار را با مراجعه به وب سایت رسمی دانشگاه انجام دهید. از آنجا که آسان ترین دانشگاه آلمانی برای اخذ پذیرش است، روند آن ساده است. شما باید یک فرایند درخواست شش مرحله ای را دنبال کنید که در آن باید اطلاعات شخصی، برنامه مورد علاقه خود و سایر اطلاعات مربوط به دانشگاه را وارد کنید.

معرفی دانشگاه بن جزو آسان ترین دانشگاه ها برای اپلای در آلمان

دانشگاه بن

دانشگاه بن

دانشگاه بن یک دانشگاه دولتی است که در سال 1777 تأسیس شد. این دانشگاه محل تحصیل و زندگی بیش از 30،000 دانشجو است که از این تعداد، 12 تا 15 درصد آنها متعلق به جمعیت بین المللی است. هزینه های کم تحصیل در آلمان یکی از دلایل انتخاب دانشگاه ها برای تحصیل در آلمان است که با توجه به سیاست یارانه دولت آلمان در مورد دانشگاه های دولتی، دانشجویان داخلی و خارجی می توانند به صورت رایگان در دانشگاه بن تحصیل کنند.

پذیرش در این دانشگاه به دلیل رقابت کمتر آسان است. با پذیرش 60، دانشجویان بین المللی عمدتا در زمینه های زیر تحصیل می کنند تا در این دانشگاه تحصیل کنند:
ژنتیک پزشکی
مطالعات آسیایی و شرقی
فیزیک، اقتصاد و حقوق
زیست شناسی و کشاورزی
فلسفه و اخلاق

برای واجد شرایط بودن برای پذیرش در دانشگاه بن، باید حداقل 180 اعتبار ECTS، صرف نظر از رشته تحصیلی، کسب کنید. انگلیسی عالی نوشتاری و گفتاری (TOEFL – 90 iBT / IELTS 7.0 یا معادل آن) یا TOEFL ITP (حداقل نمره 577)، GMAT یا GRE را نشان دهید.

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی برلین

دانشگاه برلین

دانشگاه برلین

اگرچه این دانشگاه خصوصی در آلمان است، میزان پذیرش 65 است. این امر به این دلیل است که دانشگاه عمدتا بر حوزه علوم کاربردی و مناطق مرتبط تمرکز دارد و بنابراین رقابت کمتری وجود دارد. این دانشگاه دوره های چالش برانگیز، نوآورانه و تمرین محور را برای همه دانشجویان خود ارائه می دهد و آنها را برای دنیایی پس از فارغ التحصیلی آماده می کند. مجموعه دانشجویی دانشگاه با دانشجویان و کارکنان دانشگاهی از بیش از 48 کشور و 5 قاره متنوع است، این دانشگاه تجسم بین المللی بودن را ارائه می دهد و فضای مطالعه ای آزاد بینانه، بین فرهنگی و الهام بخش را ارائه می دهد.

محبوب ترین رشته های ارائه شده توسط دانشگاه بین المللی علوم کاربردی برلین عبارتند از:
لیسانس معماری
لیسانس مدیریت بازرگانی
مدرک کارشناسی و مدیریت دیجیتال

BA Graphic Design & Visual Communication
حتی اگر یکی از ساده ترین دانشگاه ها برای ورود به آلمان باشد، ورود به دوره طراحی گرافیک می تواند یک کار بی نظیر باشد. این موسسه به دلیل دوره طراحی گرافیک خود که در سخت ترین درجه برای دستیابی به دانشگاه است، در سطح جهانی شهرت دارد. برای در نظر گرفتن دوره طراحی گرافیک در دانشگاه بین المللی علوم کاربردی برلین، باید نمونه کارها (کارهای مستند گذشته) خود را ارائه دهید و دورهای مصاحبه را بگذرانید.

دانشگاه هومبولت برلین

دانشگاه هومبولت برلین

دانشگاه هومبولت برلین

این دانشگاه دولتی در برلین یکی از ساده ترین دانشگاه ها برای تحصیل در آلمان است. هرساله پذیرای گروه دانشگاهی شامل 10 درصد از دانشجویان بین المللی است که دانشگاه را به چهارمین دانشگاه محبوب آلمان در بین دانشجویان بین المللی تبدیل می کند. این دانشگاه 9 دانشکده مطالعاتی را به دانشجویان ارائه می دهد که به شرح زیر است:
حقوق
علوم زیستی
هنرها و علوم انسانی
الهیات
سلامت عمومی
روانشناسی
مهندسی برق
اقتصاد و تجارت
رباتیک

این دانشگاه هر سال دو ورودی دارد: زمستان و تابستان. نحوه ارتباط در این دانشگاه آلمانی است و در نتیجه، قبل از پیوستن به این دانشگاه، باید مدارکی از مهارت زبان آلمانی خود ارائه دهید. میزان پذیرش این دانشگاه 47 است که به راحتی قابل دسترسی است.

ارسال دیدگاه