مشاوره در انتخاب مجله، سابمیت و اکسپت مقاله

پژوهشگر عزیز سلام

میخوای بدونی چه کسی میتونه در پذیرش مقاله ت کمکت کنه؟ میدونستی خیلی از موسسات موجود یا تخصصشون اصلا پزشکی نیست، یا اگر پزشکیه اصلا رزومه مناسبی ندارن که بخوای نتیجه 1-3 سال زحمتت رو بشون بسپاری؟

متن زیر رو بخون و نمونه کارهامون رو حتما ببین!

سوال 1- آیا من محقق میتوانم برای خودم پذیرش بگیرم؟

بله قطعا. با این حال ممکن است این فرآیند فرسایشی و در درازمدت اتفاق افتد.

سوال 2-آیا تیم MRG امنیت مقاله من را تضمین می کند؟

بله  گروه محققین پزشکی در این راه بصورت 100 درصد امنیت مقاله شما را تا رسیدن به مرحله چاپ تضمین می کند. هیچگونه عمل غیر استاندارد و غیر اخلاقی در این راه صورت نخواهد گرفت.

سوال 3-آیا گرفتن پذیرش تضمینی است؟

بی شک انتخاب مجله متناسب با موضوع کاری، یکی از سخت ترین مراحل چاپ و گزارش پروژه است. مجلات مختلف باداشتن سردبیرهای مختلف، ایده های مختلف و سیاست های مختلف هر کدام در زمان خاص به دنبال موضوعات و مقالات خاصی هستند. سابمیت مکرر و رجکت مکرر مقاله، علاوه بر اینکه با هدر دادن زمان، تازگی موضوع شما را کم می کند، انگیزه پژوهشگر را نیز کم می کند. خیلی از عزیزان بدلیل عدم آشنایی با مجلات، مجبور به سابمیت مقالات خود در مجلات با ایندکس پایین تر می شوند و از این طریق نتیجه دلخواه کسب نمی شود.

گروه محققین پزشکی (MRG) پس از چاپ مقالات متعدد در مجلات معتبر داخلی و خارجی، آماده است تا شما را در انتخاب مجله مناسب و معتبر کمک و راهنمایی نماید. و در بهترین و معتبرترین مجله، برای شما پذیرش بگیرد.

جهت اطلاعات بیشتر پست آموزشی چاپ مقاله ISI را بخوانید

سوال4- روند انجام کار به چه شکل است؟

روند مشاوره و همکاری به اینصورت خواهد بود: ۱بررسی مقاله داوطلب ۲- ارزیابی صحت دیتا و عدم وجود پلاجیاریسم ۳-پیشنهاد مجله و

سوال5- آیا همانند سایر موسسات همان ابتدا هزینه چاپ مقاله از محقق دریافت می شود؟

خیر- جهت اطمینان دادن به داوطلبین محترم و رعایت اصول اخلاقی، هیچ هزینه ای از داوطلبان دریافت نمی شود. و بعد از اتمام کار و حصول پذیرش نهائی هزینه دریافت می شود. رعایت اصول اخلاقی و صحت دیتا، شرط اصلی جهت ارائه مشاوره تخصصی از جانب گروه ما است.

 

نظرات

  1. سوسن قاسمی

    سلام. من میخاستم مقاله ام رو در یک مجله چاپ کنم. ایندکس مجله مهم نیست. فقط بلک لیست وزارت بهداشت نباشه. و میخام در کمترین زمان ممکن باشه. چه کار باید بکنم؟

    پاسخ

ارسال دیدگاه